| Osa numero | A-KGS-S/T2N-R |
|---|---|
| Osan tila | Obsolete |
| Liittimen tyyli | IEC 320-C14 |
| Liittimen tyyppi | Receptacle, Male Blades |
| Nykyinen - IEC | 10A |
| Jännite - IEC | 250VAC |
| Nykyinen - UL | 15A |
| Jännite - UL | 250VAC |
| Suodatintyyppi | Unfiltered - Commercial |
| Sulake | No |
| Sijoitusten määrä | 3 |
| Asennustyyppi | Panel Mount, Snap-In |
| päättyminen | Quick Connect - 0.250" (6.3mm) |
| Vaihda ominaisuuksia | - |
| ominaisuudet | - |
| Sulakepidike, laatikko | - |
| Panel Cutout -mitat | Rectangular - 27.40mm x 20.30mm |
| Paneelin paksuus | 0.003" ~ 0.126" (0.08mm ~ 3.20mm) |
| Materiaalin syttymisluokitus | UL94 V-0 |
| Suojaus | - |
| hyväksynnät | DEMKO, FIMKO, KEMA, NEMKO, SEMKO, VDE |
Valmistaja: Assmann WSW Components
Kuvaus: PWR ENT RCPT IEC320-C14 PANEL QC
Varastossa: 0
Valmistaja: Assmann WSW Components
Kuvaus: PWR ENT RCPT IEC320-C14 PANEL QC
Varastossa: 0
Valmistaja: Assmann WSW Components
Kuvaus: PWR ENT MOD RCPT IEC320-C14 PNL
Varastossa: 0
Valmistaja: Assmann WSW Components
Kuvaus: PWR ENT MOD RCPT IEC320-C14 PNL
Varastossa: 0
Valmistaja: Assmann WSW Components
Kuvaus: PWR ENT MOD RCPT IEC320-C14 PNL
Varastossa: 0
Valmistaja: Assmann WSW Components
Kuvaus: PWR ENT MOD RCPT IEC320-C14 PNL
Varastossa: 0
Valmistaja: Assmann WSW Components
Kuvaus: PWR ENT RCPT IEC320-C14 PANEL QC
Varastossa: 0
Valmistaja: Assmann WSW Components
Kuvaus: PWR ENT RCPT IEC320-C14 PANEL QC
Varastossa: 0