| Osa numero | MS90541-11 |
|---|---|
| Osan tila | Active |
| Tyyppi | Molded |
| Materiaali - ydin | Iron |
| induktanssi | 10mH |
| Toleranssi | ±5% |
| Nykyinen arvostelu | 47mA |
| Nykyinen - kylläisyys | - |
| suojaus | Unshielded |
| DC-vastus (DCR) | 72 Ohm Max |
| Q @ Freq | 80 @ 250kHz |
| Taajuus - itsestään resonanssi | 950kHz |
| Arvioinnit | - |
| Käyttölämpötila | -55°C ~ 105°C |
| Taajuus - testi | 250kHz |
| ominaisuudet | - |
| Asennustyyppi | Through Hole |
| Pakkaus / kotelo | Axial |
| Toimittajan laitepaketti | Axial |
| Koko / ulottuvuus | 0.240" Dia x 0.740" L (6.10mm x 18.80mm) |
| Korkeus - istuin (maksimi) | - |
Valmistaja: Amphenol Aerospace Operations
Kuvaus: MIL-C-22992 10-473435-4ES
Varastossa: 0
Valmistaja: Amphenol Aerospace Operations
Kuvaus: MIL-C-22992 CLASS L
Varastossa: 0
Valmistaja: API Delevan Inc.
Kuvaus: FIXED IND 10MH 47MA 72 OHM TH
Varastossa: 0
Valmistaja: Amphenol Industrial Operations
Kuvaus: MS90376-28Y DUSTCAP
Varastossa: 736
Valmistaja: Amphenol Industrial Operations
Kuvaus: MS90376-22Y
Varastossa: 381
Valmistaja: Amphenol Industrial Operations
Kuvaus: ER 14S CAP
Varastossa: 3027
Valmistaja: Amphenol Industrial Operations
Kuvaus: SEE ALSO EC14-DUSTCAP
Varastossa: 3
Valmistaja: Amphenol Industrial Operations
Kuvaus: 10-070500-020
Varastossa: 2250
Valmistaja: Amphenol Industrial Operations
Kuvaus: 10-070506-018 DUSTCAP
Varastossa: 2183
Valmistaja: Amphenol Industrial Operations
Kuvaus: MS90376-24R DUSTCAP
Varastossa: 1020