Koti Tuoteseloste Suodattimet Yleiset toimintatangot CM7560-683
API Delevan Inc. CM7560-683
Osa numero
CM7560-683
Valmistaja
API Delevan Inc.
Kuvaus
CMC 68UH 5.5A 2LN TH
Lyijytön tila / RoHS-tila
Lead free / RoHS Compliant
Perhe
Yleiset toimintatangot
API Delevan Inc
    2.78325/pcs
  • 500 pcs
Tuoteparametri
Osa numero CM7560-683
Osan tila Active
Suodatintyyppi -
Linjojen määrä 2
Impedanssi @ Taajuus -
Induktanssi @ Taajuus 68µH @ 1kHz
Virta-arvo (maksimi) 5.5A
DC-vastus (DCR) (Max) 13 mOhm
Jännitearvot - DC -
Jännitearvot - AC -
Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C
Arvioinnit -
hyväksynnät -
ominaisuudet -
Asennustyyppi Through Hole
Koko / ulottuvuus 1.071" L x 0.858" W (27.20mm x 21.80mm)
Korkeus (maksimi) 0.861" (21.86mm)