Koti Tuoteseloste Integroidut piirit (IC) PMIC - jännitesäätimet - lineaarinen ADP7104ARDZ-1.5-R7
Analog Devices Inc. ADP7104ARDZ-1.5-R7
Osa numero
ADP7104ARDZ-1.5-R7
Valmistaja
Analog Devices Inc.
Kuvaus
IC REG LDO 1.5V 0.5A 8SOIC
Lyijytön tila / RoHS-tila
Lead free / RoHS Compliant
Perhe
PMIC - jännitesäätimet - lineaarinen
Analog Devices Inc
Tuoteparametri
Osa numero ADP7104ARDZ-1.5-R7
Osan tila Active
Lähdön kokoonpano Positive
Tulostyyppi Fixed
Sääntelyviranomaisten lukumäärä 1
Jännite - Syöttö (maksimi) 20V
Jännite - ulostulo (min / kiinteä) 1.5V
Jännite - ulostulo (maksimi) -
Jännitepudotus (max) -
Nykyinen - lähtö 500mA
Nykyinen - tarjonta 900µA ~ 1.6mA
PSRR -
Ohjausominaisuudet Enable, Power Good, Under Voltage Lockout
Suojausominaisuudet Over Temperature, Short Circuit
Käyttölämpötila -40°C ~ 125°C
Asennustyyppi Surface Mount
Pakkaus / kotelo 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) Exposed Pad