| Osa numero | ATS635LSB-FP |
|---|---|
| Osan tila | Obsolete |
| toiminto | Special Purpose |
| tekniikka | Hall Effect |
| Polarisaatio | - |
| Sensing Range | Programmable |
| Testausolosuhteet | - |
| Jännitteensyöttö | 4.2 V ~ 24 V |
| Nykyinen - Supply (Max) | 5.5mA |
| Nykyinen - ulostulo (maksimi) | 20mA |
| Tulostyyppi | Open Collector |
| ominaisuudet | Programmable Trip Point |
| Käyttölämpötila | -40°C ~ 150°C (TA) |
| Pakkaus / kotelo | 4-SSIP |
| Toimittajan laitepaketti | 4-SIP |
Valmistaja: CTS-Frequency Controls
Kuvaus: CRYSTAL 60.0000MHZ 20PF SMD
Varastossa: 0
Valmistaja: CTS-Frequency Controls
Kuvaus: CRYSTAL 60.0000MHZ 20PF SMD
Varastossa: 0
Valmistaja: CTS-Frequency Controls
Kuvaus: CRYSTAL 60.0000MHZ 18PF SMD
Varastossa: 0
Valmistaja: CTS-Frequency Controls
Kuvaus: CRYSTAL 60.0000MHZ 18PF SMD
Varastossa: 0
Valmistaja: Allegro MicroSystems, LLC
Kuvaus: MAGNETIC SWITCH SPEC PURP 4SIP
Varastossa: 800
Valmistaja: Allegro MicroSystems, LLC
Kuvaus: MAGNETIC SWITCH SPEC PURP 4SIP
Varastossa: 0