| Osa numero | ATS600ASM-1 |
|---|---|
| Osan tila | Active |
| Tyyppi | MHz Crystal |
| Taajuus | 60MHz |
| Taajuusvakavuus | ±50ppm |
| Taajuusoleranssi | ±30ppm |
| Kuormituskapasiteetti | 20pF |
| ESR (Equivalent Series Resistance) | 80 Ohm |
| Käyttötapa | 3rd Overtone |
| Käyttölämpötila | -20°C ~ 70°C |
| Arvioinnit | - |
| Asennustyyppi | Surface Mount |
| Pakkaus / kotelo | HC49/US |
| Koko / ulottuvuus | 0.437" L x 0.190" W (11.10mm x 4.83mm) |
| Korkeus - istuin (maksimi) | 0.169" (4.30mm) |
Valmistaja: CTS-Frequency Controls
Kuvaus: CRYSTAL 60.0000MHZ 20PF SMD
Varastossa: 0
Valmistaja: CTS-Frequency Controls
Kuvaus: CRYSTAL 60.0000MHZ 20PF SMD
Varastossa: 0
Valmistaja: CTS-Frequency Controls
Kuvaus: CRYSTAL 60.0000MHZ 18PF SMD
Varastossa: 0
Valmistaja: CTS-Frequency Controls
Kuvaus: CRYSTAL 60.0000MHZ 18PF SMD
Varastossa: 0
Valmistaja: Allegro MicroSystems, LLC
Kuvaus: MAGNETIC SWITCH SPEC PURP 4SIP
Varastossa: 800
Valmistaja: Allegro MicroSystems, LLC
Kuvaus: MAGNETIC SWITCH SPEC PURP 4SIP
Varastossa: 0