| Osa numero | ASMB-784G2-00A1E |
|---|---|
| Osan tila | Active |
| Ytimen prosessori | Intel Core i7/i5/i3/Xeon |
| Nopeus | - |
| Koresolujen lukumäärä | - |
| Teho (wattia) | - |
| Jäähdytystyyppi | Heat Sink |
| Koko / ulottuvuus | 12" x 9.6" (304.8mm x 244mm) |
| Muotoseikka | ATX |
| Laajennuspaikka / bussi | PCI, PCIe |
| RAM-kapasiteetti / asennettu | 32GB/0GB |
| Tallennusliitäntä | SATA 3.0 (6) |
| Videoulokset | DP, DVI, VGA |
| Ethernet | 10/100/1000 Mbps |
| USB | USB 2.0 (9), USB 3.0 (4) |
| RS-232 (422, 485) | 1 |
| Digitaaliset I / O-linjat | - |
| Analoginen tulo: lähtö | - |
| Watchdog-ajastin | Yes |
| Käyttölämpötila | 0°C ~ 60°C |
Valmistaja: Advantech Corp
Kuvaus: ATX SOCKET 1155 SERVER BOARD
Varastossa: 0
Valmistaja: Advantech Corp
Kuvaus: ATX SOCKET 1150 SERVER BOARD
Varastossa: 0
Valmistaja: Advantech Corp
Kuvaus: ATX SOCKET 1155 SERVER BOARD
Varastossa: 0
Valmistaja: Advantech Corp
Kuvaus: LGA 1151 INTEL XEON E3 V5/ 6TH
Varastossa: 0
Valmistaja: Advantech Corp
Kuvaus: ATX SOCKET 1155 SERVER BOARD
Varastossa: 0
Valmistaja: Advantech Corp
Kuvaus: ATX SOCKET 1150 SERVER BOARD
Varastossa: 0
Valmistaja: Advantech Corp
Kuvaus: ATX SOCKET 1155 SERVER BOARD
Varastossa: 0
Valmistaja: Advantech Corp
Kuvaus: LGA 1151 INTEL XEON E3 V5/ 6TH
Varastossa: 0