Home Product Index Boxes, Enclosures, Racks Boxes W45-66-46B
Vector Electronics W45-66-46B
Part Number
W45-66-46B
Description
CASE ALUM UNPAINTED 6.61"LX4.5"W
Vector Electronics
In Stock 263 pcs
Product Parameter
Part NumberW45-66-46B
Part StatusActive
Container TypeCase
Size / Dimension6.610" L x 4.500" W (167.89mm x 114.30mm)
Height4.610" (117.09mm)
Area (L x W)29.8" (192cm)