Home Product Index Boxes, Enclosures, Racks Boxes W45-10-66B
Vector Electronics W45-10-66B
Part Number
W45-10-66B
Description
CASE ALUM UNPAINTED 10"L X 4.5"W
Vector Electronics
In Stock 267 pcs
Product Parameter
Part NumberW45-10-66B
Part StatusActive
Container TypeCase
Size / Dimension10.000" L x 4.500" W (254.00mm x 114.30mm)
Height6.640" (168.66mm)
Area (L x W)45.0" (290cm)