| Part Number | TCM044PC2DC003 |
|---|---|
| Part Status | Active |
Manufacturer: TDK Corporation
Description: COMMON MODE CHOKE 35MA 2LN SMD
In Stock: 0
Manufacturer: TDK Corporation
Description: CMC 50MA 2LN 35 OHM SMD
In Stock: 10000
Manufacturer: TE Connectivity Aerospace, Defense and Marine
Description: TCM044PC0DM036 = CIRCULAR
Description: TCM044PC0DM048 = CIRCULAR
Description: CIRCULAR
Description: TCM044PC2DC003 = CIRCULAR
Description: CONN PLUG 44POS CPC 30AWG 6"