essentra components forms part of essentra plc, a leading international supplier of specialty plastic, fiber, foam and packaging products with four principal operating divisions: component & protection solutions, porous technologies, packaging & securing solutions and filter products.
| 部品番号 | NE5 |
|---|---|
| 部品ステータス | Active |
| タイプ | Clamp, P-Type |
| タイプ属性 | - |
| オープニングサイズ | 0.313" (7.95mm) |
| 取付タイプ | Fastener |
| 材料 | Aluminum |
| 色 | Black, Silver |
| 長さ | - |
| 幅 | 0.375" (9.53mm) |
| 高さ | - |
| パネル穴サイズ | 0.204" (5.18mm) |
| 材料の厚さ | 0.031" (0.80mm) |
| 材質難燃性評価 | - |
| 接着剤 | - |
| 特徴 | Protective Coating |
メーカー: Amphenol Sine Systems Corp
説明: TOOL WRENCH RECEPT SPANNER
在庫あり: 132