essentra components forms part of essentra plc, a leading international supplier of specialty plastic, fiber, foam and packaging products with four principal operating divisions: component & protection solutions, porous technologies, packaging & securing solutions and filter products.
| Osa numero | NE5 |
|---|---|
| Osan tila | Active |
| Tyyppi | Clamp, P-Type |
| Kirjoita attribuutit | - |
| Avauskoko | 0.313" (7.95mm) |
| Asennustyyppi | Fastener |
| materiaali | Aluminum |
| Väri | Black, Silver |
| Pituus | - |
| Leveys | 0.375" (9.53mm) |
| Korkeus | - |
| Paneelin reikien koko | 0.204" (5.18mm) |
| Materiaalin paksuus | 0.031" (0.80mm) |
| Materiaalin syttymisluokitus | - |
| tarttuva | - |
| ominaisuudet | Protective Coating |
Valmistaja: Amphenol Sine Systems Corp
Kuvaus: SPARE PART
Varastossa: 0
Valmistaja: Amphenol Sine Systems Corp
Kuvaus: SPARE PART
Varastossa: 0
Valmistaja: Amphenol Sine Systems Corp
Kuvaus: SPARE PART
Varastossa: 0
Valmistaja: Amphenol Sine Systems Corp
Kuvaus: TOOL WRENCH RECEPT SPANNER
Varastossa: 132
Valmistaja: Amphenol Sine Systems Corp
Kuvaus: CODING PIN
Varastossa: 0
Valmistaja: Amphenol Sine Systems Corp
Kuvaus: CODING SOCKET
Varastossa: 0