
sl power electronics designs, manufactures and markets internal and external power supplies for medical, communications, computer peripheral and industrial electronic oems. the company is a global leader in the development of ac/dc and dc/dc standard, modified and custom power supplies.
| Numero di parte | SW201KA0012F01 |
|---|---|
| Stato parte | Active |
| Regione utilizzata | International |
| Modulo | Desktop (Class I) |
| Tipo di input | Cord (Sold Separately) |
| Tensione - Ingresso | 100 ~ 250 VAC |
| Tensione - Uscita | 5V, 12V |
| Corrente - Uscita (max) | 4A, 1A |
| Potenza (Watt) | 32W |
| Nessun consumo di energia del carico | - |
| Polarizzazione | - |
| applicazioni | ITE (Commercial) |
| Efficienza | 72% |
| temperatura di esercizio | 0°C ~ 50°C |
| Connettore di uscita | DIN, 5 Pin |
| Dimensione / Dimensione | 5.08" L x 3.05" W x 1.59" H (129.0mm x 77.5mm x 40.5mm) |
fabbricante: SL Power Electronics Manufacture of Condor/Ault Brands
Descrizione: AC/DC DESKTOP ADAPTER 5V 12V 32W
Disponibile: 0
fabbricante: SL Power Electronics Manufacture of Condor/Ault Brands
Descrizione: AC/DC DESKTOP ADAPTER 5V 12V 32W
Disponibile: 0