
sl power electronics designs, manufactures and markets internal and external power supplies for medical, communications, computer peripheral and industrial electronic oems. the company is a global leader in the development of ac/dc and dc/dc standard, modified and custom power supplies.
| Artikelnummer | SW201KA0012F01 |
|---|---|
| Teilstatus | Active |
| Region genutzt | International |
| Bilden | Desktop (Class I) |
| Eingabetyp | Cord (Sold Separately) |
| Spannung - Eingang | 100 ~ 250 VAC |
| Spannung - Ausgang | 5V, 12V |
| Strom - Ausgang (Max) | 4A, 1A |
| Leistung (Watt) | 32W |
| Keine Last Stromverbrauch | - |
| Polarisation | - |
| Anwendungen | ITE (Commercial) |
| Effizienz | 72% |
| Betriebstemperatur | 0°C ~ 50°C |
| Ausgangsanschluss | DIN, 5 Pin |
| Größe / Dimension | 5.08" L x 3.05" W x 1.59" H (129.0mm x 77.5mm x 40.5mm) |
Hersteller: SL Power Electronics Manufacture of Condor/Ault Brands
Beschreibung: AC/DC DESKTOP ADAPTER 5V 12V 32W
Auf Lager: 0
Hersteller: SL Power Electronics Manufacture of Condor/Ault Brands
Beschreibung: AC/DC DESKTOP ADAPTER 5V 12V 32W
Auf Lager: 0