
sl power electronics designs, manufactures and markets internal and external power supplies for medical, communications, computer peripheral and industrial electronic oems. the company is a global leader in the development of ac/dc and dc/dc standard, modified and custom power supplies.
| Numero de parte | SW201KA0012F01 |
|---|---|
| Estado de la pieza | Active |
| Región utilizada | International |
| Formar | Desktop (Class I) |
| Tipo de entrada | Cord (Sold Separately) |
| Voltaje - Entrada | 100 ~ 250 VAC |
| Voltaje - Salida | 5V, 12V |
| Corriente - Salida (Máx) | 4A, 1A |
| Potencia (vatios) | 32W |
| Sin consumo de energía de carga | - |
| Polarización | - |
| Aplicaciones | ITE (Commercial) |
| Eficiencia | 72% |
| Temperatura de funcionamiento | 0°C ~ 50°C |
| Conector de salida | DIN, 5 Pin |
| Tamaño / Dimensión | 5.08" L x 3.05" W x 1.59" H (129.0mm x 77.5mm x 40.5mm) |
Fabricante: SL Power Electronics Manufacture of Condor/Ault Brands
Descripción: AC/DC DESKTOP ADAPTER 5V 12V 32W
En stock: 0
Fabricante: SL Power Electronics Manufacture of Condor/Ault Brands
Descripción: AC/DC DESKTOP ADAPTER 5V 12V 32W
En stock: 0