| Osa numero | IP4803SA |
|---|---|
| Osan tila | Active |
| Tyyppi | Isolated Module |
| Lähdöiden määrä | 1 |
| Jännite - Tulo (min) | 18V |
| Jännite - Syöttö (maksimi) | 75V |
| Jännite - lähtö 1 | 3.3V |
| Jännite - lähtö 2 | - |
| Jännite - ulostulo 3 | - |
| Jännite - lähtö 4 | - |
| Nykyinen - ulostulo (maksimi) | 700mA |
| Teho (wattia) | 3W |
| Jännite - eristäminen | 1.6kV (1600V) |
| Sovellukset | ITE (Commercial) |
| ominaisuudet | Remote On/Off, SCP |
| Käyttölämpötila | -40°C ~ 70°C |
| tehokkuus | 74% |
| Asennustyyppi | Through Hole |
| Pakkaus / kotelo | 8-SIP Module, 7 Leads |
| Koko / ulottuvuus | 0.86" L x 0.36" W x 0.44" H (21.9mm x 9.2mm x 11.1mm) |
| Toimittajan laitepaketti | - |
| Ohjausominaisuudet | Enable, Active Low |
Valmistaja: Nexperia USA Inc.
Kuvaus: FILTER RC(PI) 1 KOHM/50PF SMD
Varastossa: 0
Valmistaja: Nexperia USA Inc.
Kuvaus: FILTER RC(PI) 200 OHM/50PF SMD
Varastossa: 0