| Osa numero | L79D-R12-W |
|---|---|
| Osan tila | Active |
| Tyyppi | LED |
| Lampun väri | Red |
| Objektiivin väri | Red |
| Objektiivin läpinäkyvyys | Diffused |
| Arvioinnit | DC |
| Jännite | 12V |
| nykyinen | 20mA |
| Panel Cutout -muoto | Round |
| Panel Cutout -mitat | 0.31" (7.87mm) |
| Objektiivin tyyli / koko | Round with Flat Top |
| Millicandela Rating | 80mcd |
| Aallonpituus - huippu | - |
| Katselukulma | 60° |
| Lopetustyyli | Wire Leads - 6" (152.40mm) |
| Suojaus | - |
| ominaisuudet | - |
Valmistaja: Visual Communications Company - VCC
Kuvaus: LED IND RED DIFF 125VAC 6" LEADS
Varastossa: 951
Valmistaja: Visual Communications Company - VCC
Kuvaus: 12V RED DIFFUSED LENS
Varastossa: 819
Valmistaja: Visual Communications Company - VCC
Kuvaus: 24V GRN DIFFUSED LENS
Varastossa: 732
Valmistaja: Visual Communications Company - VCC
Kuvaus: 24V RED DIFFUSED LENS
Varastossa: 569
Valmistaja: Visual Communications Company - VCC
Kuvaus: 125V A C GRN DIFFUSED LENS
Varastossa: 368
Valmistaja: Visual Communications Company - VCC
Kuvaus: 12V GRN DIFFUSED LENS
Varastossa: 287
Valmistaja: Visual Communications Company - VCC
Kuvaus: LED IND RED DIFF 24V 6" WIRE LD
Varastossa: 0