| Osa numero | 36DY104F060DF2A |
|---|---|
| Osan tila | Active |
| kapasitanssi | 100000µF |
| Toleranssi | -10%, +50% |
| Jännite - Nimellisjännite | 60V |
| ESR (Equivalent Series Resistance) | 4.5 mOhm @ 120Hz |
| Lifetime @ Temp. | 2000 Hrs @ 85°C |
| Käyttölämpötila | -40°C ~ 85°C |
| Polarisaatio | Polar |
| Sovellukset | General Purpose |
| Ripple Current - matala taajuus | 36.7A @ 120Hz |
| Ripple Current - korkea taajuus | 42.21A @ 1kHz |
| impedanssi | - |
| Lyijyväli | 1.252" (31.80mm) |
| Koko / ulottuvuus | 3.079" Dia (78.20mm) |
| Korkeus - istuin (maksimi) | 5.752" (146.10mm) |
| Pinta-asennus maakoko | - |
| Asennustyyppi | Chassis Mount |
| Pakkaus / kotelo | Radial, Can - Screw Terminals |
Valmistaja: Vishay Sprague
Kuvaus: CAP ALUM 10000UF 250V SCREW
Varastossa: 0
Valmistaja: Vishay Sprague
Kuvaus: CAP ALUM 10000UF 200V SCREW
Varastossa: 0
Valmistaja: Vishay Sprague
Kuvaus: CAP ALUM 1000UF 450V SCREW
Varastossa: 0
Valmistaja: Vishay Sprague
Kuvaus: CAP ALUM 10000UF 100V SCREW
Varastossa: 0
Valmistaja: Vishay Sprague
Kuvaus: CAP ALUM 10000UF 100V SCREW
Varastossa: 0
Valmistaja: Vishay Sprague
Kuvaus: CAP ALUM 10000UF 40V SCREW
Varastossa: 0
Valmistaja: Vishay Sprague
Kuvaus: CAP ALUM 10000UF 40V SCREW
Varastossa: 0
Valmistaja: Vishay Sprague
Kuvaus: CAP ALUM 10000UF 50V SCREW
Varastossa: 0
Valmistaja: Vishay Sprague
Kuvaus: CAP ALUM 100UF 450V SCREW
Varastossa: 0
Valmistaja: Vishay Sprague
Kuvaus: CAP ALUM 1000UF 100V SCREW
Varastossa: 0