Koti Tuoteseloste vastukset Kaapelin vastukset RLR20C2611FS-SLT
TT Electronics/IRC RLR20C2611FS-SLT
Osa numero
RLR20C2611FS-SLT
Valmistaja
TT Electronics/IRC
Kuvaus
RES 2.61K OHM 1/2W 1% AXIAL
Lyijytön tila / RoHS-tila
Lead free / RoHS Compliant
Perhe
Kaapelin vastukset
TT Electronics Corporation
TT Electronics Corporation
  • Viitehinta
    (Yhdysvaltain dollareina)
  • 1 pcs
Kaikki yhteensä:0 Unit Price:
0
Tavoitehinta:
Määrä:
Tuoteparametri
Osa numero RLR20C2611FS-SLT
Osan tila Obsolete
Vastus (Ohmit) 2.61k
Toleranssi ±1%
Teho (wattia) 0.5W, 1/2W
Sävellys Metal Film
ominaisuudet Moisture Resistant
Lämpötilan kerroin ±100ppm/°C
Käyttölämpötila -
Pakkaus / kotelo Axial
Toimittajan laitepaketti Axial
Koko / ulottuvuus 0.142" Dia x 0.390" L (3.60mm x 9.90mm)