Koti Tuoteseloste vastukset Vastusverkot, palaset L103S101LF
TT Electronics/IRC L103S101LF
Osa numero
L103S101LF
Valmistaja
TT Electronics/IRC
Kuvaus
RES ARRAY 5 RES 100 OHM 10SIP
Lyijytön tila / RoHS-tila
Lead free / RoHS Compliant
Perhe
Vastusverkot, palaset
TT Electronics Corporation
TT Electronics Corporation
  • Viitehinta
    (Yhdysvaltain dollareina)
  • 1 pcs
Kaikki yhteensä:0 Unit Price:
0
Tavoitehinta:
Määrä:
Tuoteparametri
Osa numero L103S101LF
Osan tila Discontinued at Digi-Key
Piirin tyyppi Isolated
Vastus (Ohmit) 100
Toleranssi ±2%
Vastusten määrä 5
Pinssien lukumäärä 10
Teho per elementti 200mW
Lämpötilan kerroin ±100ppm/°C
Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C
Sovellukset -
Asennustyyppi Through Hole
Pakkaus / kotelo 10-SIP
Toimittajan laitepaketti 10-SIP
Koko / ulottuvuus 1.000" L x 0.098" W (25.40mm x 2.50mm)
Korkeus - istuin (maksimi) 0.200" (5.08mm)