| Osa numero | HM78-30220LFTR |
|---|---|
| Osan tila | Discontinued at Digi-Key |
| Tyyppi | - |
| Materiaali - ydin | - |
| induktanssi | 22µH |
| Toleranssi | ±20% |
| Nykyinen arvostelu | 1.07A |
| Nykyinen - kylläisyys | - |
| suojaus | Shielded |
| DC-vastus (DCR) | 190 mOhm Max |
| Q @ Freq | - |
| Taajuus - itsestään resonanssi | - |
| Arvioinnit | - |
| Käyttölämpötila | -40°C ~ 125°C |
| Taajuus - testi | 1kHz |
| ominaisuudet | - |
| Asennustyyppi | Surface Mount |
| Pakkaus / kotelo | Nonstandard |
| Toimittajan laitepaketti | - |
| Koko / ulottuvuus | 0.295" L x 0.295" W (7.50mm x 7.50mm) |
| Korkeus - istuin (maksimi) | 0.138" (3.50mm) |
Valmistaja: TT Electronics/BI Magnetics
Kuvaus: FIXED IND 10UH 1A 80 MOHM SMD
Varastossa: 0
Valmistaja: TT Electronics/BI Magnetics
Kuvaus: FIXED IND 12UH 940MA 90 MOHM SMD
Varastossa: 0
Valmistaja: TT Electronics/BI Magnetics
Kuvaus: FIXED IND 15UH 860MA 120 MOHM
Varastossa: 0
Valmistaja: TT Electronics/BI Magnetics
Kuvaus: FIXED IND 18UH 780MA 130 MOHM
Varastossa: 0
Valmistaja: TT Electronics/BI Magnetics
Kuvaus: FIXED IND 22UH 760MA 150 MOHM
Varastossa: 0
Valmistaja: TT Electronics/BI Magnetics
Kuvaus: FIXED IND 27UH 640MA 210 MOHM
Varastossa: 0
Valmistaja: TT Electronics/BI Magnetics
Kuvaus: FIXED IND 33UH 610MA 250 MOHM
Varastossa: 0
Valmistaja: TT Electronics/BI Magnetics
Kuvaus: FIXED IND 39UH 530MA 310 MOHM
Varastossa: 0
Valmistaja: TT Electronics/BI Magnetics
Kuvaus: FIXED IND 47UH 500MA 350 MOHM
Varastossa: 0
Valmistaja: TT Electronics/BI Magnetics
Kuvaus: FIXED IND 56UH 460MA 430 MOHM
Varastossa: 0