| Osa numero | HM71S-1807220LFTR |
|---|---|
| Osan tila | Discontinued at Digi-Key |
| Tyyppi | Wirewound |
| Materiaali - ydin | - |
| induktanssi | 22µH |
| Toleranssi | ±20% |
| Nykyinen arvostelu | 6A |
| Nykyinen - kylläisyys | 6A |
| suojaus | Shielded |
| DC-vastus (DCR) | 59 mOhm Max |
| Q @ Freq | - |
| Taajuus - itsestään resonanssi | - |
| Arvioinnit | - |
| Käyttölämpötila | -40°C ~ 125°C |
| Taajuus - testi | 100kHz |
| ominaisuudet | - |
| Asennustyyppi | Surface Mount |
| Pakkaus / kotelo | Nonstandard |
| Toimittajan laitepaketti | - |
| Koko / ulottuvuus | 0.730" L x 0.600" W (18.54mm x 15.24mm) |
| Korkeus - istuin (maksimi) | 0.300" (7.62mm) |
Valmistaja: TT Electronics/BI Magnetics
Kuvaus: FIXED IND 1UH 1.4A 40 MOHM SMD
Varastossa: 0
Valmistaja: TT Electronics/BI Magnetics
Kuvaus: FIXED IND 1.5UH 930MA 45 MOHM
Varastossa: 0
Valmistaja: TT Electronics/BI Magnetics
Kuvaus: FIXED IND 10UH 370MA 98 MOHM SMD
Varastossa: 0
Valmistaja: TT Electronics/BI Magnetics
Kuvaus: FIXED IND 15UH 310MA 150 MOHM
Varastossa: 0
Valmistaja: TT Electronics/BI Magnetics
Kuvaus: FIXED IND 22UH 300MA 200 MOHM
Varastossa: 0
Valmistaja: TT Electronics/BI Magnetics
Kuvaus: FIXED IND 100UH 130MA 660 MOHM
Varastossa: 0
Valmistaja: TT Electronics/BI Magnetics
Kuvaus: FIXED IND 150UH 100MA 1.1 OHM
Varastossa: 0
Valmistaja: TT Electronics/BI Magnetics
Kuvaus: FIXED IND 1MH 45MA 13.5 OHM SMD
Varastossa: 0
Valmistaja: TT Electronics/BI Magnetics
Kuvaus: FIXED IND 1.5MH 35MA 14.2 OHM
Varastossa: 0
Valmistaja: TT Electronics/BI Magnetics
Kuvaus: FIXED IND 10MH 17MA 73 OHM SMD
Varastossa: 0