| Osa numero | HM62-3214101MLFTR |
|---|---|
| Osan tila | Discontinued at Digi-Key |
| Tyyppi | Wirewound |
| Materiaali - ydin | - |
| induktanssi | 100µH |
| Toleranssi | ±20% |
| Nykyinen arvostelu | 280mA |
| Nykyinen - kylläisyys | 350mA |
| suojaus | Unshielded |
| DC-vastus (DCR) | 4.042 Ohm |
| Q @ Freq | - |
| Taajuus - itsestään resonanssi | - |
| Arvioinnit | - |
| Käyttölämpötila | -40°C ~ 85°C |
| Taajuus - testi | 100kHz |
| ominaisuudet | - |
| Asennustyyppi | Surface Mount |
| Pakkaus / kotelo | Nonstandard |
| Toimittajan laitepaketti | - |
| Koko / ulottuvuus | 0.110" L x 0.102" W (2.80mm x 2.60mm) |
| Korkeus - istuin (maksimi) | 0.039" (1.00mm) |
Valmistaja: TT Electronics/BI Magnetics
Kuvaus: FIXED IND 100UH 280MA 4.042 OHM
Varastossa: 0
Valmistaja: TT Electronics/BI Magnetics
Kuvaus: FIXED IND 1UH 2.1A 88 MOHM SMD
Varastossa: 0
Valmistaja: TT Electronics/BI Magnetics
Kuvaus: FIXED IND 1.5UH 2A 120 MOHM SMD
Varastossa: 0
Valmistaja: TT Electronics/BI Magnetics
Kuvaus: FIXED IND 2.2UH 1.6A 153 MOHM
Varastossa: 0
Valmistaja: TT Electronics/BI Magnetics
Kuvaus: FIXED IND 3.3UH 1.4A 193 MOHM
Varastossa: 0
Valmistaja: TT Electronics/BI Magnetics
Kuvaus: FIXED IND 4.7UH 1.2A 290 MOHM
Varastossa: 0
Valmistaja: TT Electronics/BI Magnetics
Kuvaus: FIXED IND 10UH 800MA 547 MOHM
Varastossa: 0
Valmistaja: TT Electronics/BI Magnetics
Kuvaus: FIXED IND 15UH 680MA 696 MOHM
Varastossa: 0
Valmistaja: TT Electronics/BI Magnetics
Kuvaus: FIXED IND 22UH 560MA 942 MOHM
Varastossa: 0
Valmistaja: TT Electronics/BI Magnetics
Kuvaus: FIXED IND 33UH 510MA 1.264 OHM
Varastossa: 0