| Osa numero | HM54-45R41VLF |
|---|---|
| Osan tila | Discontinued at Digi-Key |
| Tyyppi | Toroidal |
| Materiaali - ydin | - |
| induktanssi | 410nH |
| Toleranssi | ±10% |
| Nykyinen arvostelu | 33A |
| Nykyinen - kylläisyys | 33A |
| suojaus | Unshielded |
| DC-vastus (DCR) | 0.7 mOhm Max |
| Q @ Freq | - |
| Taajuus - itsestään resonanssi | - |
| Arvioinnit | - |
| Käyttölämpötila | -40°C ~ 155°C |
| Taajuus - testi | 100kHz |
| ominaisuudet | - |
| Asennustyyppi | Through Hole |
| Pakkaus / kotelo | Radial |
| Toimittajan laitepaketti | - |
| Koko / ulottuvuus | 0.610" Dia x 0.295" W (15.50mm x 7.50mm) |
| Korkeus - istuin (maksimi) | - |
Valmistaja: TT Electronics/BI Magnetics
Kuvaus: FIXED IND 420NH 32A 1.15 MOHM TH
Varastossa: 0
Valmistaja: TT Electronics/BI Magnetics
Kuvaus: FIXED IND 420NH 32A 1.15 MOHM TH
Varastossa: 0
Valmistaja: TT Electronics/BI Magnetics
Kuvaus: FIXED IND 410NH 33A 0.7 MOHM TH
Varastossa: 0
Valmistaja: TT Electronics/BI Magnetics
Kuvaus: FIXED IND 410NH 33A 0.7 MOHM TH
Varastossa: 0
Valmistaja: TT Electronics/BI Magnetics
Kuvaus: FIXED IND 510NH 32A 0.75 MOHM TH
Varastossa: 0
Valmistaja: TT Electronics/BI Magnetics
Kuvaus: FIXED IND 510NH 32A 0.75 MOHM TH
Varastossa: 0
Valmistaja: TT Electronics/BI Magnetics
Kuvaus: FIXED IND 600NH 31A 1.1 MOHM TH
Varastossa: 0
Valmistaja: TT Electronics/BI Magnetics
Kuvaus: FIXED IND 600NH 31A 1.1 MOHM TH
Varastossa: 0
Valmistaja: TT Electronics/BI Magnetics
Kuvaus: FIXED IND 860NH 27A 1.6 MOHM TH
Varastossa: 0
Valmistaja: TT Electronics/BI Magnetics
Kuvaus: FIXED IND 860NH 27A 1.6 MOHM TH
Varastossa: 0