| Osa numero | HM51-331KLF |
|---|---|
| Osan tila | Discontinued at Digi-Key |
| Tyyppi | - |
| Materiaali - ydin | - |
| induktanssi | 330µH |
| Toleranssi | ±10% |
| Nykyinen arvostelu | 1.53A |
| Nykyinen - kylläisyys | 1.51A |
| suojaus | Unshielded |
| DC-vastus (DCR) | 212 mOhm Max |
| Q @ Freq | - |
| Taajuus - itsestään resonanssi | - |
| Arvioinnit | - |
| Käyttölämpötila | -55°C ~ 105°C |
| Taajuus - testi | 1kHz |
| ominaisuudet | - |
| Asennustyyppi | Through Hole |
| Pakkaus / kotelo | Axial |
| Toimittajan laitepaketti | Axial |
| Koko / ulottuvuus | 0.492" Dia x 0.906" L (12.50mm x 23.00mm) |
| Korkeus - istuin (maksimi) | - |
Valmistaja: TT Electronics/BI Magnetics
Kuvaus: FIXED IND 10UH 5.4A 17 MOHM TH
Varastossa: 0
Valmistaja: TT Electronics/BI Magnetics
Kuvaus: FIXED IND 12UH 5.1A 19 MOHM TH
Varastossa: 0
Valmistaja: TT Electronics/BI Magnetics
Kuvaus: FIXED IND 15UH 4.7A 22 MOHM TH
Varastossa: 0
Valmistaja: TT Electronics/BI Magnetics
Kuvaus: FIXED IND 100UH 2.3A 90 MOHM TH
Varastossa: 0
Valmistaja: TT Electronics/BI Magnetics
Kuvaus: FIXED IND 120UH 2.1A 113 MOHM TH
Varastossa: 0
Valmistaja: TT Electronics/BI Magnetics
Kuvaus: FIXED IND 150UH 2A 129 MOHM TH
Varastossa: 0
Valmistaja: TT Electronics/BI Magnetics
Kuvaus: FIXED IND 1MH 770MA 844 MOHM TH
Varastossa: 0
Valmistaja: TT Electronics/BI Magnetics
Kuvaus: FIXED IND 1.2MH 700MA 1.04 OHM
Varastossa: 0
Valmistaja: TT Electronics/BI Magnetics
Kuvaus: FIXED IND 1.5MH 650MA 1.18 OHM
Varastossa: 0
Valmistaja: TT Electronics/BI Magnetics
Kuvaus: FIXED IND 10MH 260MA 7.3 OHM TH
Varastossa: 0