| Osa numero | HM15-10150LF |
|---|---|
| Osan tila | Discontinued at Digi-Key |
| Tyyppi | Toroidal |
| Materiaali - ydin | - |
| induktanssi | 150µH |
| Toleranssi | - |
| Nykyinen arvostelu | 1.7A |
| Nykyinen - kylläisyys | - |
| suojaus | Shielded |
| DC-vastus (DCR) | 360 mOhm Max |
| Q @ Freq | - |
| Taajuus - itsestään resonanssi | - |
| Arvioinnit | - |
| Käyttölämpötila | -40°C ~ 105°C |
| Taajuus - testi | - |
| ominaisuudet | - |
| Asennustyyppi | Through Hole |
| Pakkaus / kotelo | Radial |
| Toimittajan laitepaketti | - |
| Koko / ulottuvuus | 0.700" L x 0.500" W (17.78mm x 12.70mm) |
| Korkeus - istuin (maksimi) | 0.700" (17.78mm) |
Valmistaja: TT Electronics/BI Magnetics
Kuvaus: FIXED IND 150UH 1.7A 360 MOHM TH
Varastossa: 0
Valmistaja: TT Electronics/BI Magnetics
Kuvaus: FIXED IND 220UH 1.5A 380 MOHM TH
Varastossa: 0
Valmistaja: TT Electronics/BI Magnetics
Kuvaus: FIXED IND 330UH 1A 740 MOHM TH
Varastossa: 0
Valmistaja: TT Electronics/BI Magnetics
Kuvaus: FIXED IND 470UH 900MA 1.18 OHM
Varastossa: 0
Valmistaja: TT Electronics/BI Magnetics
Kuvaus: FIXED IND 680UH 850MA 1.25 OHM
Varastossa: 0
Valmistaja: TT Electronics/BI Magnetics
Kuvaus: FIXED IND 820UH 750MA 2.3 OHM TH
Varastossa: 0
Valmistaja: TT Electronics/BI Magnetics
Kuvaus: FIXED IND 1MH 500MA 2.4 OHM TH
Varastossa: 0
Valmistaja: TT Electronics/BI Magnetics
Kuvaus: FIXED IND 150UH 1.7A 360 MOHM TH
Varastossa: 0
Valmistaja: TT Electronics/BI Magnetics
Kuvaus: FIXED IND 220UH 1.5A 380 MOHM TH
Varastossa: 0
Valmistaja: TT Electronics/BI Magnetics
Kuvaus: FIXED IND 330UH 1A 740 MOHM TH
Varastossa: 0