| Osa numero | HM11-32005LF |
|---|---|
| Osan tila | Discontinued at Digi-Key |
| Tyyppi | Wirewound |
| Materiaali - ydin | - |
| induktanssi | 12µH |
| Toleranssi | ±25% |
| Nykyinen arvostelu | 6.5A |
| Nykyinen - kylläisyys | 22A |
| suojaus | Unshielded |
| DC-vastus (DCR) | 22.8 mOhm Max |
| Q @ Freq | - |
| Taajuus - itsestään resonanssi | - |
| Arvioinnit | - |
| Käyttölämpötila | -40°C ~ 105°C |
| Taajuus - testi | 10kHz |
| ominaisuudet | - |
| Asennustyyppi | Through Hole |
| Pakkaus / kotelo | Radial |
| Toimittajan laitepaketti | - |
| Koko / ulottuvuus | 0.410" Dia (10.40mm) |
| Korkeus - istuin (maksimi) | 1.063" (27.00mm) |
Valmistaja: TT Electronics/BI Magnetics
Kuvaus: FIXED IND 4.46UH 26.5A 2 MOHM TH
Varastossa: 0
Valmistaja: TT Electronics/BI Magnetics
Kuvaus: FIXED IND 7.2UH 15A 4.5 MOHM TH
Varastossa: 0
Valmistaja: TT Electronics/BI Magnetics
Kuvaus: FIXED IND 11UH 12A 8.1 MOHM TH
Varastossa: 0
Valmistaja: TT Electronics/BI Magnetics
Kuvaus: FIXED IND 21UH 8A 21.4 MOHM TH
Varastossa: 0
Valmistaja: TT Electronics/BI Magnetics
Kuvaus: FIXED IND 34UH 6.5A 43 MOHM TH
Varastossa: 0
Valmistaja: TT Electronics/BI Magnetics
Kuvaus: FIXED IND 1.4UH 28A 1.2 MOHM TH
Varastossa: 0
Valmistaja: TT Electronics/BI Magnetics
Kuvaus: FIXED IND 3.3UH 16A 3.4 MOHM TH
Varastossa: 0
Valmistaja: TT Electronics/BI Magnetics
Kuvaus: FIXED IND 5UH 13.5A 5.8 MOHM TH
Varastossa: 0
Valmistaja: TT Electronics/BI Magnetics
Kuvaus: FIXED IND 9.3UH 9A 15 MOHM TH
Varastossa: 0
Valmistaja: TT Electronics/BI Magnetics
Kuvaus: FIXED IND 16.2UH 5.5A 30.6 MOHM
Varastossa: 0