| Osa numero | TMS320F28375DPTPT |
|---|---|
| Osan tila | Active |
| Ytimen prosessori | C28x |
| Ydinkoko | 32-Bit Dual-Core |
| Nopeus | 200MHz |
| liitettävyys | CAN, EBI/EMI, I²C, McBSP, SCI, SPI, uPP, UART/USART, USB |
| oheislaitteet | DMA, POR, PWM, WDT |
| I / O-numero | 97 |
| Ohjelmamuistin koko | 1MB (512K x 16) |
| Ohjelmamuistityyppi | FLASH |
| EEPROM-koko | - |
| RAM-koko | 102K x 16 |
| Jännite (Vcc / Vdd) | 1.14 V ~ 3.47 V |
| Tietomuuntimet | A/D 20x12b, D/A 3x12b |
| Oskillaattorin tyyppi | Internal |
| Käyttölämpötila | -40°C ~ 105°C (TJ) |
| Pakkaus / kotelo | 176-LQFP Exposed Pad |
| Toimittajan laitepaketti | 176-HLQFP (24x24) |
Valmistaja: Olimex LTD
Kuvaus: USB XDS100 V3 JTAG DEBUGGER
Varastossa: 0