Koti Tuoteseloste Kaapelit, johdot - hallinta Spiral Wrap, laajennettava holkki KVN1.50YL
Techflex KVN1.50YL
Osa numero
KVN1.50YL
Valmistaja
Techflex
Kuvaus
SLEEVING 1.5" X 100' YELLOW
Lyijytön tila / RoHS-tila
Lead free / RoHS Compliant
Perhe
Spiral Wrap, laajennettava holkki
Techflex
Tuoteparametri
Osa numero KVN1.50YL
Osan tila Active
Tyyppi Sleeving
Kirjoita attribuutit Expandable
Halkaisija - Sisällä, ei laajennettu 1.500" (38.10mm)
Halkaisija - Sisällä, laajennettu 2.000" (50.80mm)
Halkaisija - ulkopuolella, ei laajennettu -
materiaali Kevlar® Aramid, Halogen Free
Väri Yellow
Pituus 100' (30.48m)
Seinämän paksuus 0.020" (0.51mm)
Käyttölämpötila -170°C ~ 160°C