Koti Tuoteseloste Kaapelit, johdot - hallinta Spiral Wrap, laajennettava holkki CCF1.50TB50
Techflex CCF1.50TB50
Osa numero
CCF1.50TB50
Valmistaja
Techflex
Kuvaus
SLEEVING 1.5" X 50' BLACK/WHITE
Lyijytön tila / RoHS-tila
Lead free / RoHS Compliant
Perhe
Spiral Wrap, laajennettava holkki
Techflex
Tuoteparametri
Osa numero CCF1.50TB50
Osan tila Active
Tyyppi Sleeving
Kirjoita attribuutit Expandable
Halkaisija - Sisällä, ei laajennettu 1.500" (38.10mm)
Halkaisija - Sisällä, laajennettu 2.000" (50.80mm)
Halkaisija - ulkopuolella, ei laajennettu -
materiaali Polyethylene Terephthalate (PET), Halogen Free
Väri Black, White
Pituus 50.00' (15.24m)
Seinämän paksuus 0.024" (0.61mm)
Käyttölämpötila -70°C ~ 125°C