Koti Tuoteseloste releet Virtakytkimet, yli 2 ampeeria RT424F24
TE Connectivity Potter & Brumfield Relays RT424F24
Osa numero
RT424F24
Kuvaus
RELAY GEN PURPOSE DPDT 8A 24V
TE Connectivity
    3.05500/pcs
  • 10 pcs
    2.86550/pcs
Tuoteparametri
Osa numero RT424F24
Osan tila Active
Releetyyppi General Purpose
Kelan tyyppi Latching, Dual Coil
Coil Current 16.7mA
Kelan jännite 24VDC
Yhteydenottolomake DPDT (2 Form C)
Yhteystiedot (nykyinen) 8A
Vaihtovirta 400VAC - Max
Kytke virta (maksimi) 16.8 VDC