Koti Tuoteseloste releet Virtakytkimet, yli 2 ampeeria PD10AC57
TE Connectivity Aerospace, Defense and Marine PD10AC57
Osa numero
PD10AC57
Valmistaja
TE Connectivity Aerospace, Defense and Marine
Kuvaus
PD10AC57=RELAY, VACUUM, SPST-NO
Lyijytön tila / RoHS-tila
Lead free / RoHS Compliant
Perhe
Virtakytkimet, yli 2 ampeeria
TE Connectivity
TE Connectivity
    173.77889/pcs
  • 18 pcs
Tuoteparametri
Osa numero PD10AC57
Osan tila Active
Releetyyppi -
Kelan tyyppi -
Coil Current -
Kelan jännite -
Yhteydenottolomake -
Yhteystiedot (nykyinen) -
Vaihtovirta -
Kytke virta (maksimi) -
Katkaise jännite (min) -
Toiminta-aika -
Julkaisuaika -
ominaisuudet -
Asennustyyppi -
Lopetustyyli -
Liittyvät tuotteet
PD104R-103K
Valmistaja: API Delevan Inc.
Kuvaus: FIXED IND 10UH 2.38A 50 MOHM SMD