Koti Tuoteseloste Kaapeliasennukset Flat Flex, Ribbon Jumper Kaapelit FST-22A-12
TE Connectivity AMP Connectors FST-22A-12
Osa numero
FST-22A-12
Kuvaus
CABLE FLXSTRP 12POS 2.54MM 2"
Tuoteparametri
Osa numero FST-22A-12
Osan tila Active
Kaapelityyppi Flexstrip
Johtimien lukumäärä 12
Piki 0.100" (2.54mm)
Pituus 2.000" (50.80mm)
Pituus - päältä päättyvät 0.125" (3.18mm)