Koti Tuoteseloste kondensaattorit Keraamiset kondensaattorit CGA2B2X8R1H331M050BA
TDK Corporation CGA2B2X8R1H331M050BA
Osa numero
CGA2B2X8R1H331M050BA
Valmistaja
TDK Corporation
Kuvaus
CAP CER 330PF 50V X8R 0402
Lyijytön tila / RoHS-tila
Lead free / RoHS Compliant
Perhe
Keraamiset kondensaattorit
TDK Corporation
Tuoteparametri
Osa numero CGA2B2X8R1H331M050BA
Osan tila Not For New Designs
kapasitanssi 330pF
Toleranssi ±20%
Jännite - Nimellisjännite 50V
Lämpötilan kerroin X8R
Käyttölämpötila -55°C ~ 150°C
ominaisuudet High Temperature
Arvioinnit AEC-Q200
Sovellukset Automotive
Epäonnistumisprosentti -
Asennustyyppi Surface Mount, MLCC
Pakkaus / kotelo 0402 (1005 Metric)
Koko / ulottuvuus 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm)
Korkeus - istuin (maksimi) -
Paksuus (maksimi) 0.022" (0.55mm)