| Osa numero | PCMC053T-R68MN |
|---|---|
| Osan tila | Obsolete |
| Tyyppi | - |
| Materiaali - ydin | - |
| induktanssi | 680nH |
| Toleranssi | ±20% |
| Nykyinen arvostelu | 8.5A |
| Nykyinen - kylläisyys | 14A |
| suojaus | Unshielded |
| DC-vastus (DCR) | 12 mOhm Max |
| Q @ Freq | - |
| Taajuus - itsestään resonanssi | - |
| Arvioinnit | - |
| Käyttölämpötila | - |
| Taajuus - testi | - |
| ominaisuudet | - |
| Asennustyyppi | Surface Mount |
| Pakkaus / kotelo | Nonstandard |
| Toimittajan laitepaketti | - |
| Koko / ulottuvuus | 0.205" L x 0.185" W (5.20mm x 4.70mm) |
| Korkeus - istuin (maksimi) | 0.118" (3.00mm) |