| Osa numero | PCMC042T-R47MN |
|---|---|
| Osan tila | Obsolete |
| Tyyppi | - |
| Materiaali - ydin | - |
| induktanssi | 470nH |
| Toleranssi | ±20% |
| Nykyinen arvostelu | 6A |
| Nykyinen - kylläisyys | 11.5A |
| suojaus | Unshielded |
| DC-vastus (DCR) | 15.5 mOhm Max |
| Q @ Freq | - |
| Taajuus - itsestään resonanssi | - |
| Arvioinnit | - |
| Käyttölämpötila | - |
| Taajuus - testi | - |
| ominaisuudet | - |
| Asennustyyppi | Surface Mount |
| Pakkaus / kotelo | Nonstandard |
| Toimittajan laitepaketti | - |
| Koko / ulottuvuus | 0.177" L x 0.157" W (4.50mm x 4.00mm) |
| Korkeus - istuin (maksimi) | 0.079" (2.00mm) |