Koti Tuoteseloste vastukset Kiertovastus - pintaliitos KRL2012E-M-R047-F-T5
Susumu KRL2012E-M-R047-F-T5
Osa numero
KRL2012E-M-R047-F-T5
Valmistaja
Susumu
Kuvaus
RES SMD 0.047 OHM 1W 0805 WIDE
Lyijytön tila / RoHS-tila
Lead free / RoHS Compliant
Perhe
Kiertovastus - pintaliitos
Susumu
Tuoteparametri
Osa numero KRL2012E-M-R047-F-T5
Osan tila Active
Vastus (Ohmit) 0.047
Toleranssi ±1%
Teho (wattia) 1W
Sävellys Metal Foil
ominaisuudet Automotive AEC-Q200, Current Sense
Lämpötilan kerroin ±50ppm/°C
Käyttölämpötila -55°C ~ 155°C
Pakkaus / kotelo Wide 0805 (2012 Metric), 0508
Toimittajan laitepaketti 2012
Koko / ulottuvuus 0.049" L x 0.079" W (1.25mm x 2.00mm)
Korkeus - istuin (maksimi) 0.028" (0.70mm)