| Osa numero | XZMOR155W |
|---|---|
| Osan tila | Active |
| Väri | Orange |
| kokoonpano | - |
| Objektiivin väri | Colorless |
| Objektiivin läpinäkyvyys | Clear |
| Millicandela Rating | 49mcd |
| Objektiivin tyyli / koko | Rectangle with Flat Top, 0.65mm x 0.35mm |
| Jännite - eteenpäin (Vf) (tyyppi) | 2.4V |
| Nykyinen - Testi | 10mA |
| Katselukulma | 135° |
| Asennustyyppi | Surface Mount |
| Aallonpituus - hallitseva | 605nm |
| Aallonpituus - huippu | 611nm |
| ominaisuudet | - |
| Pakkaus / kotelo | 2-SMD, No Lead |
| Toimittajan laitepaketti | 2-SMD |
| Koko / ulottuvuus | 0.65mm L x 0.35mm W |
| Korkeus (maksimi) | 0.25mm |