| Osa numero | XZM2ACR53W-8 |
|---|---|
| Osan tila | Active |
| Väri | Red |
| kokoonpano | - |
| Objektiivin väri | Colorless |
| Objektiivin läpinäkyvyys | Clear |
| Millicandela Rating | 895mcd |
| Objektiivin tyyli / koko | Round with Domed Top, 0.35mm |
| Jännite - eteenpäin (Vf) (tyyppi) | 2.2V |
| Nykyinen - Testi | 20mA |
| Katselukulma | 60° |
| Asennustyyppi | Surface Mount |
| Aallonpituus - hallitseva | 625nm |
| Aallonpituus - huippu | 640nm |
| ominaisuudet | - |
| Pakkaus / kotelo | 0603 (1608 Metric) |
| Toimittajan laitepaketti | Chip LED |
| Koko / ulottuvuus | 1.60mm L x 0.80mm W |
| Korkeus (maksimi) | 0.95mm |