| Osa numero | XLDGK20DLSDLCR |
|---|---|
| Osan tila | Active |
| Väri | Green |
| kokoonpano | - |
| Objektiivin väri | Green |
| Objektiivin läpinäkyvyys | Diffused |
| Millicandela Rating | 2590mcd |
| Objektiivin tyyli / koko | Oval with Domed Top, 5.20mm x 3.80mm |
| Jännite - eteenpäin (Vf) (tyyppi) | 3.3V |
| Nykyinen - Testi | 20mA |
| Katselukulma | 100°, 50° |
| Asennustyyppi | Through Hole |
| Aallonpituus - hallitseva | 525nm |
| Aallonpituus - huippu | 515nm |
| ominaisuudet | - |
| Pakkaus / kotelo | Radial |
| Toimittajan laitepaketti | Radial Lead |
| Koko / ulottuvuus | - |
| Korkeus (maksimi) | 7.00mm |