Koti Tuoteseloste optoelektroniikka LED-ilmaisin - Diskreetti XLDGK20DLSDLCR
SunLED XLDGK20DLSDLCR
Osa numero
XLDGK20DLSDLCR
Valmistaja
SunLED
Kuvaus
LED GRN DIFF 5MM OVAL T/H
Lyijytön tila / RoHS-tila
Lead free / RoHS Compliant
Perhe
LED-ilmaisin - Diskreetti
SunLED Company, LLC
SunLED Company, LLC
sunled offers an exceptional, extensive line of led lamps, surface mount leds, and led displays.
    0.10235/pcs
  • 500 pcs
Tuoteparametri
Osa numero XLDGK20DLSDLCR
Osan tila Active
Väri Green
kokoonpano -
Objektiivin väri Green
Objektiivin läpinäkyvyys Diffused
Millicandela Rating 2590mcd
Objektiivin tyyli / koko Oval with Domed Top, 5.20mm x 3.80mm
Jännite - eteenpäin (Vf) (tyyppi) 3.3V
Nykyinen - Testi 20mA
Katselukulma 100°, 50°
Asennustyyppi Through Hole
Aallonpituus - hallitseva 525nm
Aallonpituus - huippu 515nm
ominaisuudet -
Pakkaus / kotelo Radial
Toimittajan laitepaketti Radial Lead
Koko / ulottuvuus -
Korkeus (maksimi) 7.00mm