| Osa numero | RCP1317NP-101M |
|---|---|
| Osan tila | Active |
| Tyyppi | - |
| Materiaali - ydin | Ferrite |
| induktanssi | 100µH |
| Toleranssi | ±20% |
| Nykyinen arvostelu | 2.3A |
| Nykyinen - kylläisyys | 2.8A |
| suojaus | Shielded |
| DC-vastus (DCR) | 125 mOhm Max |
| Q @ Freq | - |
| Taajuus - itsestään resonanssi | - |
| Arvioinnit | - |
| Käyttölämpötila | -40°C ~ 100°C |
| Taajuus - testi | 1kHz |
| ominaisuudet | - |
| Asennustyyppi | Through Hole |
| Pakkaus / kotelo | Radial |
| Toimittajan laitepaketti | - |
| Koko / ulottuvuus | 0.531" Dia (13.50mm) |
| Korkeus - istuin (maksimi) | 0.689" (17.50mm) |
Valmistaja: Sumida America Components Inc.
Kuvaus: FIXED IND 1.2MH 740MA 1.28 OHM
Varastossa: 396
Valmistaja: Sumida America Components Inc.
Kuvaus: FIXED IND 100UH 2.3A 125 MOHM TH
Varastossa: 0
Valmistaja: Sumida America Components Inc.
Kuvaus: FIXED IND 1MH 820MA 1.18 OHM TH
Varastossa: 0
Valmistaja: Sumida America Components Inc.
Kuvaus: FIXED IND 120UH 2.2A 139 MOHM TH
Varastossa: 0
Valmistaja: Sumida America Components Inc.
Kuvaus: FIXED IND 150UH 1.9A 195 MOHM TH
Varastossa: 0
Valmistaja: Sumida America Components Inc.
Kuvaus: FIXED IND 1.5MH 720MA 1.4 OHM TH
Varastossa: 0
Valmistaja: Sumida America Components Inc.
Kuvaus: FIXED IND 180UH 1.8A 213 MOHM TH
Varastossa: 0
Valmistaja: Sumida America Components Inc.
Kuvaus: FIXED IND 1.8MH 580MA 2 OHM TH
Varastossa: 0
Valmistaja: Sumida America Components Inc.
Kuvaus: FIXED IND 220UH 1.6A 278 MOHM TH
Varastossa: 0
Valmistaja: Sumida America Components Inc.
Kuvaus: FIXED IND 2.2MH 520MA 2.28 OHM
Varastossa: 0