| Osa numero | ESMIT-4180/C |
|---|---|
| Osan tila | Active |
| Kääntää Suhde - Ensisijainen: Toissijainen | - |
| Impedanssi - ensisijainen (ohmit) | - |
| Impedanssi - toissijainen (ohmia) | - |
| DC Resistance (DCR) - Ensisijainen | 250 mOhm |
| DC Resistance (DCR) - Toissijainen | 250 mOhm |
| Muuntajatyyppi | - |
| Taajuusalue | - |
| Taajuusvaste | - |
| Jännite - eristäminen | 3750Vrms |
| Insertion Loss | - |
| Paluu menetys | - |
| Tehontaso | - |
| Käyttölämpötila | -40°C ~ 125°C |
| hyväksynnät | - |
| Asennustyyppi | Surface Mount |
| Koko / ulottuvuus | 0.280" L x 0.205" W (7.10mm x 5.20mm) |
| Korkeus - istuin (maksimi) | 0.138" (3.50mm) |
| Lopetustyyli | Gull Wing |
Valmistaja: Sumida America Components Inc.
Kuvaus: XFMR MODEM SMD
Varastossa: 10000
Valmistaja: Sumida America Components Inc.
Kuvaus: XFMR MODEM SMD
Varastossa: 0
Valmistaja: Sumida America Components Inc.
Kuvaus: XFMR MODEM SMD
Varastossa: 1000