| Osa numero | CPFC85NP-WH07 |
|---|---|
| Osan tila | Active |
| Suodatintyyppi | Signal Line |
| Linjojen määrä | 2 |
| Impedanssi @ Taajuus | 1 kOhm @ 100MHz |
| Induktanssi @ Taajuus | - |
| Virta-arvo (maksimi) | 4A |
| DC-vastus (DCR) (Max) | 20 mOhm |
| Jännitearvot - DC | - |
| Jännitearvot - AC | - |
| Käyttölämpötila | - |
| Arvioinnit | - |
| hyväksynnät | - |
| ominaisuudet | - |
| Asennustyyppi | Surface Mount |
| Koko / ulottuvuus | 0.366" L x 0.323" W (9.30mm x 8.20mm) |
| Korkeus (maksimi) | 0.217" (5.50mm) |
| Pakkaus / kotelo | Horizontal, 4 PC Pad |
Valmistaja: Sumida America Components Inc.
Kuvaus: CMC 4.5A 2LN 500 OHM SMD
Varastossa: 5000
Valmistaja: Sumida America Components Inc.
Kuvaus: CMC 4A 2LN 1 KOHM SMD
Varastossa: 24000
Valmistaja: Sumida America Components Inc.
Kuvaus: COMMON MODE CHOKE 4.7MH 2LN SMD
Varastossa: 1000
Valmistaja: Sumida America Components Inc.
Kuvaus: CMC 5.65A 2LN 300 OHM SMD
Varastossa: 1000
Valmistaja: Sumida America Components Inc.
Kuvaus: CHOKE COMMON MODE
Varastossa: 0