| Osa numero | CDRR75NP-331MC |
|---|---|
| Osan tila | Active |
| Tyyppi | - |
| Materiaali - ydin | Ferrite |
| induktanssi | 330µH |
| Toleranssi | ±20% |
| Nykyinen arvostelu | 450mA |
| Nykyinen - kylläisyys | 250mA |
| suojaus | Shielded |
| DC-vastus (DCR) | 1.05 Ohm Max |
| Q @ Freq | - |
| Taajuus - itsestään resonanssi | - |
| Arvioinnit | - |
| Käyttölämpötila | -40°C ~ 125°C |
| Taajuus - testi | 100kHz |
| ominaisuudet | - |
| Asennustyyppi | Surface Mount |
| Pakkaus / kotelo | Nonstandard |
| Toimittajan laitepaketti | - |
| Koko / ulottuvuus | 0.272" L x 0.272" W (6.90mm x 6.90mm) |
| Korkeus - istuin (maksimi) | 0.189" (4.80mm) |
Valmistaja: Sumida America Components Inc.
Kuvaus: FIXED IND 330UH 450MA 1.05 OHM
Varastossa: 2000
Valmistaja: Sumida America Components Inc.
Kuvaus: FIXED IND 100UH 830MA 315 MOHM
Varastossa: 1000
Valmistaja: Sumida America Components Inc.
Kuvaus: FIXED IND 22UH 1.7A 85 MOHM SMD
Varastossa: 0
Valmistaja: Sumida America Components Inc.
Kuvaus: FIXED IND 10UH 2.4A 57 MOHM SMD
Varastossa: 0
Valmistaja: Sumida America Components Inc.
Kuvaus: FIXED IND 1MH 220MA 3.056 OHM
Varastossa: 0
Valmistaja: Sumida America Components Inc.
Kuvaus: FIXED IND 15UH 2.07A 63 MOHM SMD
Varastossa: 0
Valmistaja: Sumida America Components Inc.
Kuvaus: FIXED IND 150UH 660MA 485 MOHM
Varastossa: 0
Valmistaja: Sumida America Components Inc.
Kuvaus: FIXED IND 220UH 540MA 721 MOHM
Varastossa: 0
Valmistaja: Sumida America Components Inc.
Kuvaus: FIXED IND 3.3UH 3.3A 34 MOHM SMD
Varastossa: 0
Valmistaja: Sumida America Components Inc.
Kuvaus: FIXED IND 33UH 1.39A 119 MOHM
Varastossa: 0