| Osa numero | CDRH74-331MC |
|---|---|
| Osan tila | Obsolete |
| Tyyppi | - |
| Materiaali - ydin | Ferrite |
| induktanssi | 330µH |
| Toleranssi | ±20% |
| Nykyinen arvostelu | 320mA |
| Nykyinen - kylläisyys | - |
| suojaus | Shielded |
| DC-vastus (DCR) | 1.86 Ohm Max |
| Q @ Freq | - |
| Taajuus - itsestään resonanssi | - |
| Arvioinnit | - |
| Käyttölämpötila | -40°C ~ 100°C |
| Taajuus - testi | 1kHz |
| ominaisuudet | - |
| Asennustyyppi | Surface Mount |
| Pakkaus / kotelo | Nonstandard |
| Toimittajan laitepaketti | - |
| Koko / ulottuvuus | 0.287" L x 0.287" W (7.30mm x 7.30mm) |
| Korkeus - istuin (maksimi) | 0.177" (4.50mm) |
Valmistaja: Sumida America Components Inc.
Kuvaus: FIXED IND 10UH 2.8A 59 MOHM SMD
Varastossa: 2000
Valmistaja: Sumida America Components Inc.
Kuvaus: FIXED IND 2.2UH 5.1A 16.9 MOHM
Varastossa: 1000
Valmistaja: Sumida America Components Inc.
Kuvaus: FIXED IND 22UH 1.6A 143 MOHM SMD
Varastossa: 1000
Valmistaja: Sumida America Components Inc.
Kuvaus: FIXED IND 150UH 510MA 871 MOHM
Varastossa: 0
Valmistaja: Sumida America Components Inc.
Kuvaus: FIXED IND 1.5UH 5.8A 11 MOHM SMD
Varastossa: 0
Valmistaja: Sumida America Components Inc.
Kuvaus: FIXED IND 33UH 1.35A 202 MOHM
Varastossa: 0
Valmistaja: Sumida America Components Inc.
Kuvaus: FIXED IND 800NH 8.3A 5.7 MOHM
Varastossa: 0
Valmistaja: Sumida America Components Inc.
Kuvaus: FIXED IND 100UH 700MA 683 MOHM
Varastossa: 0
Valmistaja: Sumida America Components Inc.
Kuvaus: FIXED IND 120UH 650MA 754 MOHM
Varastossa: 0
Valmistaja: Sumida America Components Inc.
Kuvaus: FIXED IND 15UH 2.05A 91 MOHM SMD
Varastossa: 0