Koti Tuoteseloste Diskreetti puolijohde Tyristorit - SCRs TS420-600H
STMicroelectronics TS420-600H
Osa numero
TS420-600H
Valmistaja
STMicroelectronics
Kuvaus
SCR 4A 200UA 600V IPAK
Lyijytön tila / RoHS-tila
Lead free / RoHS Compliant
Perhe
Tyristorit - SCRs
STMicroelectronics
    0.60500/pcs
  • 10 pcs
    0.54300/pcs
  • 100 pcs
  • 500 pcs
Tuoteparametri
Osa numero TS420-600H
Osan tila Active
Jännite - Pois päältä 600V
Jännite - porttiavain (Vgt) (maksimi) 800mV
Nykyinen - Gate-käynnistin (Igt) (Max) 200µA
Jännite - tilassa (Vtm) (maksimi) 1.6V
Nykyinen - Valtion (It (AV)) (Max) 2.5A
Nykyinen - Valtion (It (RMS)) (Max) 4A
Nykyinen - Hold (Ih) (Max) 5mA
Nykyinen - Pois päältä (Max) 5µA
Nykyinen - Ei Surge 50, 60Hz (Itsm) 30A, 33A
SCR-tyyppi Sensitive Gate
Käyttölämpötila -40°C ~ 125°C