| Osa numero | TDA7492ETR |
|---|---|
| Osan tila | Active |
| Tyyppi | Class D |
| Tulostyyppi | 1-Channel (Mono) |
| Maks. Teho x Kanavat @ Kuormitus | 50W x 1 @ 6 Ohm |
| Jännitteensyöttö | 10 V ~ 26 V |
| ominaisuudet | Depop, Differential Inputs, Mute, Short-Circuit and Thermal Protection, Standby |
| Asennustyyppi | Surface Mount |
| Käyttölämpötila | 0°C ~ 70°C (TA) |
| Toimittajan laitepaketti | PowerSSO-36 EPU |
| Pakkaus / kotelo | 36-FSOP (0.295", 7.50mm Width) Exposed Pad |
Valmistaja: NXP USA Inc.
Kuvaus: IC AMP AUDIO 1.1W MONO AB 8SOIC
Varastossa: 5000
Valmistaja: NXP USA Inc.
Kuvaus: IC AMP AUDIO PWR .15W STER 8SOIC
Varastossa: 0
Valmistaja: NXP USA Inc.
Kuvaus: IC AMP AUDIO PWR .15W MONO 8SOIC
Varastossa: 0
Valmistaja: NXP USA Inc.
Kuvaus: IC AMP AUDIO 1.1W MONO AB 8SOIC
Varastossa: 0