| Osa numero | TDA729913TR |
|---|---|
| Osan tila | Obsolete |
| Tyyppi | Class AB |
| Tulostyyppi | 1-Channel (Mono) |
| Maks. Teho x Kanavat @ Kuormitus | 2W x 1 @ 8 Ohm |
| Jännitteensyöttö | 4.5 V ~ 18 V |
| ominaisuudet | Depop, Short-Circuit and Thermal Protection, Standby |
| Asennustyyppi | Surface Mount |
| Käyttölämpötila | 0°C ~ 70°C (TA) |
| Toimittajan laitepaketti | 8-SO |
| Pakkaus / kotelo | 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) |
Valmistaja: NXP USA Inc.
Kuvaus: IC AMP AUDIO 1.1W MONO AB 8SOIC
Varastossa: 5000
Valmistaja: NXP USA Inc.
Kuvaus: IC AMP AUDIO PWR .15W STER 8SOIC
Varastossa: 0
Valmistaja: NXP USA Inc.
Kuvaus: IC AMP AUDIO PWR .15W MONO 8SOIC
Varastossa: 0
Valmistaja: NXP USA Inc.
Kuvaus: IC AMP AUDIO 1.1W MONO AB 8SOIC
Varastossa: 0