Koti Tuoteseloste Diskreetti puolijohde Diodit - tasasuuntaajat - kolonnit STPS40120CR
STMicroelectronics STPS40120CR
Osa numero
STPS40120CR
Kuvaus
DIODE ARRAY SCHOTTKY 120V I2PAK
Perhe
Diodit - tasasuuntaajat - kolonnit
STMicroelectronics
  • Viitehinta
    (Yhdysvaltain dollareina)
  • 1 pcs
Kaikki yhteensä:0 Unit Price:
0
Tavoitehinta:
Määrä:
Tuoteparametri
Osa numero STPS40120CR
Osan tila Obsolete
Diodin kokoonpano 1 Pair Common Cathode
Diodityyppi Schottky
Jännite - DC taakse (Vr) (Max) 120V
Nykyinen - keskiarvo korjattu (Io) (diodi) 20A
Jännite - eteenpäin (Vf) (maksimi) @ Jos 900mV @ 20A
Nopeus Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io)
Käänteinen palautusaika (trr) -
Nykyinen - taaksepäin vuoto @ Vr 25µA @ 120V
Käyttölämpötila - liitäntä 175°C (Max)