Koti Tuoteseloste Diskreetti puolijohde Diodit - Tasasuuntaajat - Yksittäiset STPS3150UF
STMicroelectronics STPS3150UF
Osa numero
STPS3150UF
Kuvaus
DIODE SCHOTTKY 150V 3A SMBFLAT
Perhe
Diodit - Tasasuuntaajat - Yksittäiset
STMicroelectronics
Tuoteparametri
Osa numero STPS3150UF
Osan tila Active
Diodityyppi Schottky
Jännite - DC taakse (Vr) (Max) 150V
Nykyinen - keskiarvo korjattu (Io) 3A
Jännite - eteenpäin (Vf) (maksimi) @ Jos 820mV @ 3A
Nopeus Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io)
Käänteinen palautusaika (trr) -
Nykyinen - taaksepäin vuoto @ Vr 2µA @ 150V
Kapasitanssi @ Vr, F -
Asennustyyppi Surface Mount
Pakkaus / kotelo DO-221AA, SMB Flat Leads
Toimittajan laitepaketti SMBflat
Käyttölämpötila - liitäntä 175°C (Max)